Про нас

 

Компанія «Промдизайн» – провідне виробниче підприємство, яке працює на ринку понад 35 років.

Наша компанія спеціалізується на комплексному оформленні АЗС та виготовленні зовнішньої реклами. За час роботи ми набули серйозного досвіду, який використовуємо на користь наших клієнтів.

Власне виробництво дозволяє нам якісно та своєчасно виконувати замовлення. Наша команда прагне досконалості у кожному проекті, за який ми беремося.

Широкий спектр послуг включає оформлення АЗС, виготовлення всіх видів зовнішньої та інтер'єрної реклами, оформлення фасадів, виготовлення вивісок, світлових об'ємних букв, лайтбоксів.

Ми використовуємо найсучасніші технології та обладнання, а наші висококваліфіковані фахівці гарантують, що кожен проект буде завершено вчасно, в рамках бюджету та відповідно до найвищих стандартів.

Наша компанія заробила репутацію однієї з найнадійніших компаній і ми пишаємося тим, що обслуговуємо наших клієнтів та сприяємо зростанню та розвитку економіки України.

Принцип компанії - повний супровід у створенні зовнішньої реклами, від забезпечення матеріалами до реалізації проектів будь-якої складності.